РАЗМЕЩЕНИЕ ВНЕШНИХ ССЫЛОК ЗАПРЕЩЕНО.
Профили будут удалятся вместе со всеми предыдущими постами при нарушении правил.
После перевода 10wmz на Z456015614440(указав имя профиля), Вы сможете размещать на сайте до 10 ссылок.
ФОРУМ МОДЕРИРУЕТСЯ, ТАК ЧТО СО ВРЕМЕНЕМ НАПОЛНЕНИЕ И ССЫЛКИ МОГУТ УДАЛЯТСЯ. ВСЕ ВОПРОСЫ админу DAGA.

Автор Тема: Не індексується форум  (Прочитано 1864 раз)

Paveldz

• Новичок
  • *
    • Просмотр профиля
Не індексується форум
« : 05 Мая 2015, 15:57:29 »
Доброго дня шановні форумчани. Можете глянути на форум forum(крапка)nadvirna.in.ua. Існує 5 місяців і практично ні по яким запитам в пошукових системах не зявляється. Не можу зрозуміти в чому проблема. Звісно тем та повідомлень замало, що б він розвивався але є такі запити, наприклад "форум надвірна" по яким він не може не вилазити в топ 3. Можете щось підсказати, що не так?

Novus3013

• Новичок
  • *
    • Просмотр профиля
Re: Не індексується форум
« Ответ #1 : 24 Мая 2015, 10:19:38 »
Ой, ну тут может быть куча вариантов почему он не попадает в списки раскрутки, может, это быть из-за домена 3-го уровня, ну поддомена, попробуйте не переносить домен, а подвязать его к новому и переадрессацию или еще что-то там. Потом из-за дублирующегося контента может быть такой прикол как это - ну под "кат" поисковых систем, ну под фильтры. Если Вы проанализируете адвего, что там в принципе по системе уникальности текстов, то в принципе - если понаписывать контента, то все будет ок, и попадете в рубрику на подраздел каталога. В принципе, дерзайте, если будут точки останова, то говорите))

Ari.Company

• Новичок
  • *
  • Пропонуємо ефективну пошукову оптимізацію
    • Просмотр профиля
« Ответ #2 : 08 Июня 2015, 15:37:56 »
Доброго дня шановні форумчани. Можете глянути на форум forum(крапка)nadvirna.in.ua. Існує 5 місяців і практично ні по яким запитам в пошукових системах не зявляється. Не можу зрозуміти в чому проблема. Звісно тем та повідомлень замало, що б він розвивався але є такі запити, наприклад "форум надвірна" по яким він не може не вилазити в топ 3. Можете щось підсказати, що не так?

Привіт, як мінімум потрібно відкрити сайт для індексації  ;)
Працюючи з нами Ви будете впевнені не тільки в результаті, але і в доцільному використанні вкладених коштів.

Paveldz

• Новичок
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #3 : 10 Июня 2015, 08:48:45 »

Та відкритий він для індексації.

Ari.Company

• Новичок
  • *
  • Пропонуємо ефективну пошукову оптимізацію
    • Просмотр профиля
« Ответ #4 : 10 Июня 2015, 16:51:55 »

Та відкритий він для індексації.

Ви самі чи Ваш програміст закрив google роботу доступ до індексації вашого сайту.

Працюючи з нами Ви будете впевнені не тільки в результаті, але і в доцільному використанні вкладених коштів.

Paveldz

• Новичок
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #5 : 10 Июня 2015, 17:41:56 »
Це зробив я. Тому що я не хотів щоб індексувався сайт http://nadvirna.in.ua/ на форумі, а форум це - http://forum.nadvirna.in.ua/. Це різні сайти. Основний домен і субдомен.

Coverdale

• Новичок
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #6 : 19 Июня 2015, 07:00:31 »
нормально все. на 1 месте в поиске ваш форум по витальному запросу http://c2n.me/3jwo4h7

yula28

• Новичок
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #7 : 24 Апреля 2016, 10:44:41 »
Ну по перше треба відкрити сайт для індексації, з усіма іншими більш серйозними проблемами пропоную звернутись до агенції http://seo-akademiya.com/, мені вже на раз допомагали в питаннях СЕО-оптимізації. Якщо бажаєте краще в цьому всьому розібратись, запишіться у них на курс СЕО для бізнесу, він Вам чудово допоможе,бо Ви маєте власний сайт, на ньому ж зможете одразу відточувати отримані навики, приготуйтесь до того що їх буде багато. Але це все дуже корисно та цікаво, після курсу у вас вже не виникатиме таких питань як зараз!;)